Przewodniczący:

Prof. dr hab. n. med. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sekcja Diabetologii Społecznej i Edukacji, jest kontynuacją sekcji Diabetologii Społecznej, której założycielem i wieloletnim Przewodniczącym był Śp. Profesor Jan Tatoń. Wszystkich Członków Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, członków Zespołów Terapeutycznych, chcących uczestniczyć aktywnie w ustrukturyzowanych pracach na rzecz pielęgnowania i rozwoju procesu poprawy opieki nad osobami z cukrzycą w Polsce serdecznie zapraszam do wspólnej pracy w ramach w sekcji.
Zgłoszenia proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie stacjonarne członków sekcji planowane jest w trakcie XXV Zjazdu PTD, który odbywa się w Warszawie 23-25 maja 2024 r.


Serdecznie zapraszam do współpracy
Prof. dr hab. n. med. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz